... ... ... ...

2. výprava

30. září 2012 v 15:55 |  Výpravy

od 30.9.2012 do ???


Nastal čas, kdy se můžete vydat na vaši další, v pořadí druhou výpravu (pro vaše postavy již na několikátou ve svém životě, proto nechceme ve hře vidět, že je to pro ně něco nového). Vracíme se v čase do Středověku, kde navážeme na minulou výpravu a kde na vás na svém hradu čeká Damarmyr Tiraren - záhadný mladý muž, který vás dostal z Londýnské výpravy a který vám dluží odpovědi na vaše otázky. Snad se jich dočkáte a snad tentokrát nikdo neutrpí újmu na zdraví. Předpokládaná délka výpravy je něco přes týden, možná se nám podaří hru natáhnout na týdny dva. Neváhejte tedy a směle klikněte na přenášecí banner díky kterému se dostanete do hry. Přejeme vám příjemnou hru, která bude okořeněná o mnohá překvapení....Herní knihy, ve který je ještě možné v této výpravě hrát:Pár bodů pro (případné) upřesnění:
 • QUEST je hra, ze které vaše postavy neodchází pokud tak nenařídí vypraveč.
 • V naší hře simulujeme spánek, proto se může každý připojit do hry, kdy bude chtít. Všichni na světě přece nechodí spát ve stejnou chvíli. :)
 • Když do hry přijdete, navažte na s tím, že si přečtete pár posledních postů (nebo třeba i všechny)
 • Nevadí nám, když se ve výpravě objevíte třeba ob den nebo dva, ale vždy navažte na danou situaci - pokud se skupina někde nachází, zkrátka se při navázání na hru tvařte tak, jakoby jste na daném místě byli od začátku. Pak vznikají zbytečné zmatky, někteří z vás se i bojí navázat a nehrají vůbec. Nebojte se toho. NON-RPG upozornění by vás případně opravilo, kdyby bylo cokoliv špatně. Jelikož udělat něco špatně není tak hrozné jako nehrát vůbec!
 • Vaše postava nepotřebuje telefon, ipod a jiné vymoženosti. Od minula je pozměněno, že postava může mít hlad. Umřít může pouze, když to napíše Vypravěč.
 • Nevyžívejte se v přílišném dramatickém hraní. Někteří z vašich postav děláte Marry Sue!!!


 • Posloupnost:
  - Jestliže vás bude hrát málo, dodržujte určitou časovou posloupnost. Zkrátka si určete, kdo píše první, druhý, třetí..…. A takhle hru dodržujte. Máte na to čas.

  -Samozřejmě, že se může stát, že během hry někdo odpadne. Z knih se neodchází (jelikož se jedná o dlouhodobé výpravy), takže pokud víte, že třeba třetí už není na počítači, vynechejte ho. On se pak zase začlení a utvoří se nová posloupnost.

  - Pokud vás bude hrát více, posloupnost vynechejte, avšak pokud se vytvoří během hry, kde hraje více hráčů nějaké skupiny, je dobré si opět posloupnost určit.


 • Probuzení, tedy konec hry oznamuje Vypravěč nebo #NON-RPG upozornění
 • V případě dotazů nám piště na mail: pekelny-tym@email.cz
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

War Angelorum