... ... ... ...

Astrální cestování

15. září 2012 v 22:44
Astrální cestování je staré jako samo lidstvo, neboť právě při tomto jevu se lidská duše odpoutá od našeho fyzického těla a doslova cestuje. Už staří Šamani tohoto jevu využívali pro léčbu a komunikaci např. s podsvětím. Je to jakási neomezená forma cestování v astrálním světě a v nejrůznějších dimenzích založenými na snech, přáních a hlavně našem podvědomí, myšlenkách, vzpomínkách a fantazii nás všech. Uvnitř těchto dimenzí způsobuje pravidlo přitažlivosti, že se tento oceán mysli rozkládá do vrstev a jezírek. Tato jezírka myšlenek se obyčejně nazývají astrálními rovinami, astrálními světy, astrálními podrovinami nebo astrálními říšemi. A je jen na nás všech do jaké říše se díky tomuto cestování dostaneme.
  • SNY
Mysl v podvědomí, naladěním se na astrální dimenzi, vytváří nejrůznější scénáře, okamžiky, místa. V našem případě vám "do mysli vnikne" vypravěč a ponoukne vás k akci. (Mysl) Vytváří řady scénářů ze složitých myšlenkových forem a promítá je do hmoty mysli v astrální dimenzi, kde se ustálí. Vědomí pak ve stavu snění tyto vytvořené scénáře prožívá. Podobně jako promítačka (podvědomí) promítá na plátno (astrální dimenze).
  • ASTRÁLNÍ TĚLO
Astrální tělo je kopie naší fyzické schránky, je však z mnohem jemnější hmoty a je jakoby 'průsvitné'. Má několikrát menší hustotu než fyzické, ale to prý také záleží na kvalitě astrálního dvojníka. Další rozdíl je v tom, že astrální tělo necítíte - připadáte si nehmotní, nemáte hlad, žízeň apod.
  • STŘÍBRNÉ VLÁKNO
Teoreticky je nemožné, aby naše fyzické tělo žilo bez astrálního těla. Proto je tu takzvané stříbrné vlákno. Toto vlákno spojuje naše fyzické a naše astrální tělo. To znamená, že část naší mysli pořád zůstává ve fyzickém těle a je schopna kdykoliv stáhnout naše astrální tělo zpět a hned jednat/probudit se
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama

War Angelorum