... ... ... ...

Pekelné novinky

29. září 2012 v 12:34 |  Novinky

Zdravíme!

Zítra to bude pouhé dva týdny, co se hra spustila a ani ne po týdnu od spuštění se naplnila hráči. Rozhodně jsme nečekaly, že přijde tolik registrací v tak krátkém čase a že o hru bude takový zájem! Momentální stav hráčů je tedy více než dobrý a čítá číslo 24 z původních a plánovaných 20 míst. Avšak nejsme naivní a počítáme s tím, že některé hra přestane bavit a někteří ještě ani nehráli. Doufáme, že nebude potřeba vás nahrazovat někým jiným, avšak pokud již někdo ví, že zde hrát nebude, prosím napište nám na mail (pekelny-tym@email.cz) najdou se tu totiž lidé, kteří by za hru zde udělali první poslední, proto jim v tom nebraňte, děkujeme.

Máme za sebou první (zkouškovou) výpravu a jsme nadšené! Jsme moc rády, že jste někteří vydrželi od začátku až do konce. Moc si toho vážíme a doufáme, že jsme vás moc nepolekaly s tím, že první výprava byla noční můra, ale nikdo netvrdil, že na vás tady čekají pouze hezké výpravy. (Ďábelský smích.) Také bychom rády, zmínily, že nám nevadí, když se ve výpravě objevíte třeba ob den nebo dva, ale vždy navažte na danou situaci - pokud se skupina někde nachází, zkrátka se při navázání na hru tvařte tak, jakoby jste na daném místě byli od začátku. Pak vznikají zbytečné zmatky, někteří z vás se i bojí navázat a nehrají vůbec. Nebojte se toho. NON-RPG upozornění by vás případně opravilo, kdyby bylo cokoliv špatně. Jelikož udělat něco špatně není tak hrozné jako nehrát vůbec! Vadí nám, když jste evidentně online na Facebooku nebo Google+ a nehrajete.

V pořadí druhá výprava by se mohla na blogu objevit už dnes večer, při nejhorším až zítra. Záleží na mnoha faktorech - například výpadky internetu, které se momentálně u jedné poloviny Pekelného Týmu vyskytují docela často. Nevím, zda bude tak dobrodružná jako ta první a také vás nechci hned na začátku strašit tím, že někomu půjde o krk… To je zatím ve hvězdách (protože děj se mění každou chvíli, i když vy to nejspíš sledovat nemůžete). Ale myslím, že se máte na co těšit a doufám, že máte připraveny otázky z předchozí výpravy. Budou se vám hodit.

Popojedeme. V knize na dotazy se nám hromadí otázky typu: "Kdy se znovu otevřou registrace?" Odpověď: "Netušíme." Jelikož máme za sebou pouhé dva týdny existence, nedovolujeme si tohle odhadnout. Nejprve musíme zajet do určitých kolejí (protože i pro nás je tenhle styl hry nový) a až poté se můžeme bavit o dalších herních místech, s čímž úzce souvisí i další herní knihy. Ale nebojte se, minimálně do konce roku by se vás tu mohlo pohybovat mnohem více například ve třech knihách najednou.

A poslední věcí, kterou mám dnes na srdci, je fórum. Vzniklo proto, abychom zjistily, jak se vám hra vlastně líbí a i vy se k ní mohli vyjádřit. Vaše názory jsou pro nás velmi důležité, abychom věděly, čeho se vyvarovat, nebo co vám nevadí atp. Do fóra se mohou registrovat jak samotní hráči (vždy pod jménem a příjmením vaší postavy), tak lidé, kteří jsou tu poprvé anebo čekají, až se opět spustí registrace a chtějí se nás na něco zeptat….

To je prozatím vše, přejeme vám příjemnou hru.
Pekelný Tým.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

War Angelorum