... ... ... ...

Spuštění hry

16. září 2012 v 13:29 | Pekelný Tým |  Novinky
Zdravíme poutníky a cestovatele, jež se sem dostali náhodou, nebo od nás obdrželi pozvánky. Je tomu už dlouho, co se Pekelný Tým nezapojil do žádných RPG aktivit a je tomu dlouho, co naše poslední RPG hra - London Eye, skončila. Pokud jste ji znali, samozřejmě nás to těší a budeme rádi, když se k nám vrátíte a zapojíte se do nové hry. Pokud jste náš projekt neznali a o RPG slyšíte poprvé v životě, čtěte dál. Třeba se vám tu zalíbí a se svými spoluhráči vytvoříte zajímavou hru.

Projekt VIAGGIO ASTRALE vznikl z jednoho prostého důvodu. Nemůžeme bez RPG žít a co si budeme nalhávat, momentální nabídka textových her čítá většinou tuctové hry, kde si vystačí s neoriginálním námětem a tří řádkovými posty. Avšak pokud jste už u nás hráli, jistě víte, že si potrpíme na hru kvalitní a naše mozkové závity se nemusejí stydět za to, jaké nám produkují nápady. Musíme vás však předem upozornit, že hra tady se zdaleka hře na LE podobat nebude. Je to jednoduché. Všichni jsme studující a dvě z nás letos maturují. Proto jsme se rozhodly, že tento projekt bude založen na takzvaném QUESTOVÉM hraní.

QUESTY - neboli výpravy, jsou hry, jež mají trvání někdy týden, někdy dva, někdy tři. Tento způsob hry jsme zvolily proto, že se z knihy se po dobu hraní neodchází a je to celkově takové volnější, výhodné pro studující a pracující hráče. Nemusíte se bát, jestli s tímto stylem hraní nemáte žádné zkušenosti, je to stejné jako normální hraní. Jenom je to víc underground. A co vás ve výpravách čeká? To se nechte překvapit. Prozradíme snad jen, že se možná vrátíme v čase, a zlehýnka navážeme na konec LE. Je možné, že časem budou probíhat dvě až tři výpravy najednou, to se však bude odvíjet od celkového potu hráčů.

Také by bylo dobré zmínit, že vás zde nečekají žádné povinnosti a úkoly, jako například ve škole. Bude nám stačit, když budete jednou za čas hrát a držet se pokynů Vypravěče. Také není potřeba procházet školkou, avšak pokud se nám vaše hra nebude zdát, napomeneme vás. A pokud se ani po dalších napomenutích hra nezlepší, je možné vás ze hry vyřadit. Dalším důležitým bodem je, že místa ve hře jsou omezená. Zatím totiž nedovedeme zcela určit, kolik hráčů by mělo zájem tvořit takovou hru, proto je prozatímní počet hráčů nastolen na dvacet kusů (deset mužů a deset žen).

Nuže a dostáváme se ke konci dnešních novinek. Registrace jsou otevřeny do té doby, než se počet hráčů naplní. Bylo by dobré, kdybyste si přečetli celou rubriku O HŘE. Najdete tam vše potřebné k vytvoření postavy, reálie a také pravidla. Jakmile nám vaše registrace přijde, pokusíme se ji co nejdříve vyřídit. Pokud se nám bude pozdávat, dostanete od nás informace v podobě e-mailu a budete moc začít hrát v první výpravě.

To je pro zatím vše, přejem vám příjemnou zábavu.
Pekelný Tým.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

War Angelorum