... ... ... ...

Aktuálně k 14.10.2012

14. října 2012 v 19:26 |  Novinky

Zdravíme z pekla!

Chtěly bychom vás informovat (jako skoro každý víkend) o dění a novinkách, které se dějí v naší hře. Ať jste náhodný zbloudilec či patříte k našim hráčům, pohodlně se usaďte na vaši židli, jdeme na to! Jak jste si mohli všimnout, již druhý týden probíhá druhá výprava, která je oproti předešlé o něco volnější - viz více než jedna kniha pro vaše pohodlnější hraní. Nechtěly jsme vaše postavy moc zatěžovat a spíš jim odpovědět na jejich otázky. Vy, kteří jste je nepostřehli a chtěli byste být v obraze, tady máte krátké shrnutí:

  • · Jste nová Generace. Generace, která má svá poslání - a jak už to tak bývá, vaše poslání by měla být ta, která nějakým způsobem přilepší lidem, zkrátka stojíte na straně dobra.
  • · Lord Tiraren nad vámi drží ochrannou ruku, jelikož máte hodně nepřátel, o kterých ještě ani zdaleka nevíte. Logicky proto, že hájíte stranu dobra a vaše skutky by měly být nápomocny lidem, ale i ději v astrálních dimenzích.
  • · Máte jistá poslání, bohužel nikdo a ani vy samotní je neznáte dopředu - ale v pravou chvíli na ně vždy logicky dojdete.
  • · Vaše postava může ve snu zemřít. Zemře i vaše hmotná stránka - tělo a duše. Jste úzce spjati se stříbrným vláknem, tak jako dítě s matkou pupeční šňůrou a veškerá zranění a nemoci, která se nevyléčí zde (v astrálních dimenzích), vám bohužel po probuzení zůstávají i ve vašem světě, což je v případě nemocí značně nebezpečné.

Tímto bychom vám chtěly poděkovat za hojnou účast v této výpravě a oficiálně ji ukončit. I když se v knihách objeví upozornění o tom, že vaše postavy se probudily. Za nedlouho se zde objeví článek se třetí výpravou a opravdu se máte na co těšit, jelikož ji již nemám v režii já, ale další z Pekelnic. A mám vám vzkázat, že to bude pekelné! Muhahah!

Doufáme, že jste se moc nelekli a nyní pokračujeme. Jelikož nejsme naivní a počítáme s tím, že některým hráčům naše hra nemusí sednout nebo prostě nemají čas, rozhodly jsme se pro čístku neaktivních hráčů. Pokud se vám u nás tedy líbí a hodláte i nadále hrát, zapište se jako aktivní postava v tomto článku, kde se dozvíte více informací. Tato akce platí i pro nově přidané hráče!

A jelikož jsme hodné ba i dokonce nejhodnější, otevřely jsme pro vás registrace, o které jste tolik žadonili. Registrace se pomalu, ale jistě plní, ale nemusíte mít strach, že na vás třeba nevyjde místo, bereme i nad rámec coby náhradníky, jelikož počítáme s tím, že někteří odpadnou díky čístce a tím pádem se uvolní další místa. Nicméně radíme vám nezahálet a zaregistrovat se co nejdříve to půjde.

Nu, blížíme se ke konci, tudíž bych jenom ráda zopakovala, že si vaše postavy mohou založit profily na Facebooku a Google+ a přidat si nás a hráče mezi sebou pro lepší komunikaci a domlouvání na hře. Také můžete sledovat nejnovější aktualizace na naší Fan Stránce a zapojit se do diskuzí na našem Fóru, které je vytvořeno jak pro hráče, tak pro návštěvníky.

Doufám, že jsem nezapomněla na nic podstatného a za celý Pekelný Tým, který pro vás hru tvoří, bych vám chtěla popřát hezkou a ničím nerušenou hru v další výpravě. (Lejenka)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

War Angelorum