... ... ... ...

Listopad 2012

Pátá Výprava se ruší!

14. listopadu 2012 v 17:07 Novinky

Vážení a milí hráči,

s lítostí vám oznamujeme, že právě probíhající (pátá) Výprava se ruší. Ne z důvodu, vaší malé aktivity (jste skvělí a aktivní - někteří až moc), nicméně z důvodu technických a převážně časových. Jelikož jsme všichni studující. Bohužel Adminka, která měla Výpravu na svědomí má ob týden školu a praxi - obojí do pozdních odpoledních/večerních hodin a nedokáže svůj čas kloudně skloubit. Touto formou by se vám tedy chtěla omluvit.

Doufáme, že tohle rozhodnutí pochopíte - jsme jenom lidé, se závazky a povinnostmi. Mohly bychom Výpravu převzít a pokračovat, ale už by to nebylo ono, protože upřímně nevidíme si do hlav a nevíme, jak si každá z nás své Výpravy představuje, byť je dokáže popsat sebelíp. (Nesmutněte, je možné tuto Výpravu dohrát, až se najde vhodný dostatek času.) Navíc se zbytek Týmu teď věnuje škole, a pokud nemáme Výpravy společné, vůbec nevíme, co se teď v knize děje. Proto padlo toto rozhodnutí. V příští Výpravě platí to, že si z páté Výpravy nic nepamatujete, byl to jen další nedůležitý sen, o kterém se není třeba zmiňovat.

Další Výprava by měla započít někdy o víkendu.


PS: Nezapomeňte, že probíhá zápis do čístky, do které se musejí zapsat všichni hráči, jinak budou bráni za neaktivní…

5. výprava (přerušeno)

3. listopadu 2012 v 22:01 Výpravy
Ocitli jste se v listnatém lese u okraje potůčku, který hlasitě zurčí. Mimo to slyšíte i zpěv ptáků a cítíte čerstvý, lesní vzduch. Někteří z vás leží, jiní sedí či stojí. Někomu se podaří přistát přímo v potůčku. Nemáte žádný cíl, proto by bylo dobré, určit si jednoho velitele a vydat se cestou necestou, svému osudu. Kdo ví, co všechno vás na vaší výpravě lesem potká?
Pěknou hru.


Aktuálně k 3.11.2012

3. listopadu 2012 v 13:59 Novinky

Zdravíme,

je tomu už nějaký čas, co se zde konal poslední obsáhlejší informační článek. A jelikož se nám nahromadily novinky, které je potřeba vám sdělit, dáme se do toho.
Začala bych tím, že za dva týdny naše RPG oslaví dva měsíce od jejího spuštění, což je pro nás (i přes různé nešvary a lidi, kteří se nám snaží naši činnost zmařit) skvělé a doufáme, že s tím, jak je momentálně laťka vysoko nám to vydrží co nejdéle. Tudíž je namístě Vám poděkovat za to, jak jste skvělí a aktivní! Opravdu si toho nesmírně vážíme a upřímně doufáme, že vás naše hra baví. Píši to sice s předstihem a nemohu vědět, jestli se do té doby něco stane (doufáme, že ne), ale nejsem si jistá, jestli za dva týdny budu psát další informační článek. (Díky školo!)

Věříme, že vy, kteří se k nám chcete zaregistrovat (ale i ostatní hráči), pravidelně kontrolujete aktuální stav volných míst - většinou jej aktualizujeme na naší facebookové stránce, kde se mimo jiné objevují i další rychlé novinky a informace kupříkladu, že je Vypravěč online, nebože se Výprava pomalu blíží ke konci.
Proto pokud chcete být v obraze, sledujte náš facebook. Nejsme stroje, abychom vám neustále rozesílaly e-maily. Ty rozesíláme pouze v případě, když vás chceme soukromě informovat.
Takže doufáme, že už nedojde k nějakým neshodám a mýlkám a přejdu k tomu hlavnímu:

První čístka, která proběhla minulý měsíc, byla více než úspěšná. Zapsalo se vás opravdu hodně, za což děkujeme. Doufáme, že v nynější čístce se vás opět zapíše co nejvíce, aby nikdo nemusel jít na hřbitov. A opakujeme, že čístka platí pro VŠECHNY hráče tj. i pro NOVĚ REGISTROVANÉ! Avšak chápeme, že někomu náš styl hry nemusí sedět a proto, pokud se rozhodnete odstoupit, dejte nám o tom také vědět, děkujeme.

Ano, je tomu tak. Stav žen se již zcela zaplnil, ale bereme náhradnice. Tudíž se pro vás téměř nic nemění, až na to, že budete moci hrát, až vám dáme vědět, že se například uvolnilo místo díky čístce nebo někdo odstoupil. Proto, pokud u nás máte zájem hrát, pošlete registraci a posléze se domluvíme pomocí e-mailu co a jak.

Byla zveřejněna anketní otázka, ve které se vás ptáme, jaký Výprava byla podle vás nejlepší a proč? Nebojte se hlasovat. Výsledek ankety bude zveřejněn 17.11.2012. Pod anketou je otevřená diskuze, ve které se můžete zmínit, pro kterou jste se rozhodli a také proč, případně co se vám na Výpravách líbí či nelíbí. Zajímal by nás Váš názor (vzhledem k tomu, že se pak naše Výpravy mohou zlepšit, pokud vám něco nesedí a pod…), proto se jej nebojte vyjádřit. Nehodláme nikomu utrhnout hlavu, takže směle komentujte…

NOVÁ VÝPRAVA
Právě probíhající 4. Výprava by měla dnes večer končit a volně na ni bude navazovat Výprava 5., která by podle předběžných odhadů měla trvat zhruba 14 dní. Vyhrazujeme si však délku Výpravy změnit. Záleží na okolnostech, za kterých se bude hra hrát. Nicméně, rády bychom aby se uskutečnila dle plánu. A také bychom byly moc rády, kdby se právě probíhající Výpravy účastnilo co nejvíce lidí, protože jak už jsem řekla, další Výprava na ni bude volně navazovat…

A na konec bychom vás rády upozornily, že proběhlo malé upravení všeobecných pravidel, které však ještě není konečné a změny se mohou kdykoliv realizovat. Proto na vás apelujeme, abyste si pravidla znovu přečetli, aby nedocházelo k případným zmatkům. Upozorňujeme, že se může změnit či dopsat téměř cokoliv (od pravidel po reálie). Tak nic prosím neberte na lehkou váhu a sem tam si "herní dokumenty" zkontrolujete. Děkujeme.


To je zase na delší dobu vše, doufám, že jsem na nic nezapomněla.
Za celý Peklený Tým Vám přeji příjemnou a ničím nerušenou hru. (Lejenka)

Zápis do listopadové čístky

3. listopadu 2012 v 10:45 Novinky
Měsíc nám utekl jako voda, a my jsme se rozhodly, že uspořádáme další čístku. A dejme tomu, že se tak bude dít pravidelně každý měsíc. Vyskytují se a budou se vyskytovat neaktivní postavy, za které nikdo dlouho nebo ještě vůbec nehrál! Tudíž, princip je jednoduchý. Zapíšete se, zůstanete tu. Nezapíšete se, jdete na hřbitov a uvolníte místa novým hráčům a náhradníkům. Ale abychom nebyly jenom za ty zlé a nerudné Adminky z Pekel, vaši postavu bude možné ze hřbitova "probudit". Musíte si o to ale napsat e-mailem a toto bude možné praktikovat pouze jednou…

Pokud jste aktivní a hodláte zde hrát i nadále, podepište se za svou postavu do komentářů.

Vaši postavu můžete v této čístce zapsat do 17.11.2012 pod tento článek.
Poté budou postavy, které se nezapsaly přesunuty na hřbitov pro neaktivní hráče a jejich místa budou uvolněna náhradníkům případně novým hráčům!

ČÍSTKA PLATÍ PRO VŠECHNY HRÁČE TJ. I PRO NOVĚ REGISTROVANÉ!


Anketa

3. listopadu 2012 v 9:49 Novinky

Zdravíčko přátelé,

máme pro Vás anketní otázku, která z ní: "Která Výprava se Vám líbila nejvíce?" a do komentářů klidně můžete připsat i důvod, tedy "Proč?"

Zajímal by nás Váš názor (vzhledem k tomu, že se pak naše Výpravy mohou zlepšit, pokud vám něco nesedí a pod…), proto se jej nebojte vyjádřit. Nehodláme nikomu utrhnout hlavu, takže směle komentujte, nebojte se i přidat kritiku (dobrou i špatnou, záleží na vás…).

Pekelnice


War Angelorum