... ... ... ...

Aktuálně k 3.11.2012

3. listopadu 2012 v 13:59 |  Novinky

Zdravíme,

je tomu už nějaký čas, co se zde konal poslední obsáhlejší informační článek. A jelikož se nám nahromadily novinky, které je potřeba vám sdělit, dáme se do toho.
Začala bych tím, že za dva týdny naše RPG oslaví dva měsíce od jejího spuštění, což je pro nás (i přes různé nešvary a lidi, kteří se nám snaží naši činnost zmařit) skvělé a doufáme, že s tím, jak je momentálně laťka vysoko nám to vydrží co nejdéle. Tudíž je namístě Vám poděkovat za to, jak jste skvělí a aktivní! Opravdu si toho nesmírně vážíme a upřímně doufáme, že vás naše hra baví. Píši to sice s předstihem a nemohu vědět, jestli se do té doby něco stane (doufáme, že ne), ale nejsem si jistá, jestli za dva týdny budu psát další informační článek. (Díky školo!)

Věříme, že vy, kteří se k nám chcete zaregistrovat (ale i ostatní hráči), pravidelně kontrolujete aktuální stav volných míst - většinou jej aktualizujeme na naší facebookové stránce, kde se mimo jiné objevují i další rychlé novinky a informace kupříkladu, že je Vypravěč online, nebože se Výprava pomalu blíží ke konci.
Proto pokud chcete být v obraze, sledujte náš facebook. Nejsme stroje, abychom vám neustále rozesílaly e-maily. Ty rozesíláme pouze v případě, když vás chceme soukromě informovat.
Takže doufáme, že už nedojde k nějakým neshodám a mýlkám a přejdu k tomu hlavnímu:

První čístka, která proběhla minulý měsíc, byla více než úspěšná. Zapsalo se vás opravdu hodně, za což děkujeme. Doufáme, že v nynější čístce se vás opět zapíše co nejvíce, aby nikdo nemusel jít na hřbitov. A opakujeme, že čístka platí pro VŠECHNY hráče tj. i pro NOVĚ REGISTROVANÉ! Avšak chápeme, že někomu náš styl hry nemusí sedět a proto, pokud se rozhodnete odstoupit, dejte nám o tom také vědět, děkujeme.

Ano, je tomu tak. Stav žen se již zcela zaplnil, ale bereme náhradnice. Tudíž se pro vás téměř nic nemění, až na to, že budete moci hrát, až vám dáme vědět, že se například uvolnilo místo díky čístce nebo někdo odstoupil. Proto, pokud u nás máte zájem hrát, pošlete registraci a posléze se domluvíme pomocí e-mailu co a jak.

Byla zveřejněna anketní otázka, ve které se vás ptáme, jaký Výprava byla podle vás nejlepší a proč? Nebojte se hlasovat. Výsledek ankety bude zveřejněn 17.11.2012. Pod anketou je otevřená diskuze, ve které se můžete zmínit, pro kterou jste se rozhodli a také proč, případně co se vám na Výpravách líbí či nelíbí. Zajímal by nás Váš názor (vzhledem k tomu, že se pak naše Výpravy mohou zlepšit, pokud vám něco nesedí a pod…), proto se jej nebojte vyjádřit. Nehodláme nikomu utrhnout hlavu, takže směle komentujte…

NOVÁ VÝPRAVA
Právě probíhající 4. Výprava by měla dnes večer končit a volně na ni bude navazovat Výprava 5., která by podle předběžných odhadů měla trvat zhruba 14 dní. Vyhrazujeme si však délku Výpravy změnit. Záleží na okolnostech, za kterých se bude hra hrát. Nicméně, rády bychom aby se uskutečnila dle plánu. A také bychom byly moc rády, kdby se právě probíhající Výpravy účastnilo co nejvíce lidí, protože jak už jsem řekla, další Výprava na ni bude volně navazovat…

A na konec bychom vás rády upozornily, že proběhlo malé upravení všeobecných pravidel, které však ještě není konečné a změny se mohou kdykoliv realizovat. Proto na vás apelujeme, abyste si pravidla znovu přečetli, aby nedocházelo k případným zmatkům. Upozorňujeme, že se může změnit či dopsat téměř cokoliv (od pravidel po reálie). Tak nic prosím neberte na lehkou váhu a sem tam si "herní dokumenty" zkontrolujete. Děkujeme.


To je zase na delší dobu vše, doufám, že jsem na nic nezapomněla.
Za celý Peklený Tým Vám přeji příjemnou a ničím nerušenou hru. (Lejenka)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

War Angelorum