... ... ... ...

Únor 2013

Domy a byty astrálních cestovatelů ve světě

24. února 2013 v 22:55
Registrujte si domek a zabydlete svou postavu ve světě.

(Země, které se zde budou postupem času objevovat, budou seřazeny podle abecedy)

Registrace domu

24. února 2013 v 15:35 | Pekelné Adminky
Milí hráči, rozhodly jsme se, že vám uděláme radost.

Ano, už se nebude hrát pouze v astrálních dimenzích, ale bude možné (aspoň částečně) hrát životy postav i v ,,reálném světě". :)

Registrace domu Vaší postavy není povinná, avšak pokud se vám bude chtít hrát v době, kdy nebude probíhat žádná Výprava, můžete tak učinit právě ve Vašich domech. Navíc, Vaše postavy už měly tu čest se poznat jak ve snech, tak na výletě v Rumnusku, proto nevidíme problém, aby cestovaly po světě a vzájemně se navštěvovaly (a třeba i sbližovaly). :)

| REGISTRACE DOMU |Coming soon...

5. února 2013 v 21:04 Novinky
Zdravíme po dlouhé době.
Uběhla zase nějaká doba, myšlenky v hlavě se rozležely a potřeby zahrát si, vést RPG a potrápit naše hráče, se opět ozvaly ze všech adminských koutů. Jsme nesmírně rády za vaše reakce k poslednímu článku, opravdu jsem si myslely, že už jste na nás díky neaktivitě zanevřeli. Za tu dlouhou dobu, co se zde nic nedělo jsme sem nakukovaly a vždy nás mile překvapilo, že se na počítadle každý den objevilo minimálně deset návštěvníků. Ano, i tohle nás nalomilo k tomu, abychom to tu daly hezky do pořádku a v rámci možností pokračovaly tam, kde jsme skončily.

Abych však přešla k hlavní věci. Hra se bude odvíjet maličko jinak. Přeci jenom do maturity nám zbývá pár měsíců, takže je snad logické, že nepoběží tak naplno, jako ze začátku. Dalo by se i řící, že tak nějak napůl. Avšak, abychom vám to nějak vykompenzovaly, je možné, že poběží více výprav najednou po delší dobu. Zásahy vypravěče se budou objevovat podle našeho času, tudíž od vás neočekáváme a (ani nechceme) nijak zvlášť aktivní hru. Stačí, když napíšete jednou za čas. Abychom vše stihly sledovat a být v obraze. Samozřejmě, že budeme dělat i speciální akce, kde se budete moci zapojit aktivněji a ve velkém.

No, a teď se asi ptáte co s postavami a výpravami. Všichni, kteří u nás byli registrovaní dostávají šanci k rádoby znovuzrození vaší postavy. To znamená i neaktivní postavy, jenž dlí na hřbitově. Podrobnější článek s informacemi, co a jak se ještě objeví na blogu. V plánu je už jedna akce, která bude maličko jiná, než dosavadní výprava... Vlastně, jediné, co mohu prozradit, že to ani nebude výprava... Inu, nechte se překvapit. Její datum ještě není známé a i kdyby bylo, nechceme do předu nic prozrazovat. Dostanete včas vědět.

Za celý Pekelný Tým,
Lejenka.

PS: Sledujte facebook!


War Angelorum