... ... ... ...

Coming soon...

5. února 2013 v 21:04 |  Novinky
Zdravíme po dlouhé době.
Uběhla zase nějaká doba, myšlenky v hlavě se rozležely a potřeby zahrát si, vést RPG a potrápit naše hráče, se opět ozvaly ze všech adminských koutů. Jsme nesmírně rády za vaše reakce k poslednímu článku, opravdu jsem si myslely, že už jste na nás díky neaktivitě zanevřeli. Za tu dlouhou dobu, co se zde nic nedělo jsme sem nakukovaly a vždy nás mile překvapilo, že se na počítadle každý den objevilo minimálně deset návštěvníků. Ano, i tohle nás nalomilo k tomu, abychom to tu daly hezky do pořádku a v rámci možností pokračovaly tam, kde jsme skončily.

Abych však přešla k hlavní věci. Hra se bude odvíjet maličko jinak. Přeci jenom do maturity nám zbývá pár měsíců, takže je snad logické, že nepoběží tak naplno, jako ze začátku. Dalo by se i řící, že tak nějak napůl. Avšak, abychom vám to nějak vykompenzovaly, je možné, že poběží více výprav najednou po delší dobu. Zásahy vypravěče se budou objevovat podle našeho času, tudíž od vás neočekáváme a (ani nechceme) nijak zvlášť aktivní hru. Stačí, když napíšete jednou za čas. Abychom vše stihly sledovat a být v obraze. Samozřejmě, že budeme dělat i speciální akce, kde se budete moci zapojit aktivněji a ve velkém.

No, a teď se asi ptáte co s postavami a výpravami. Všichni, kteří u nás byli registrovaní dostávají šanci k rádoby znovuzrození vaší postavy. To znamená i neaktivní postavy, jenž dlí na hřbitově. Podrobnější článek s informacemi, co a jak se ještě objeví na blogu. V plánu je už jedna akce, která bude maličko jiná, než dosavadní výprava... Vlastně, jediné, co mohu prozradit, že to ani nebude výprava... Inu, nechte se překvapit. Její datum ještě není známé a i kdyby bylo, nechceme do předu nic prozrazovat. Dostanete včas vědět.

Za celý Pekelný Tým,
Lejenka.

PS: Sledujte facebook!

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sebastiánek | 6. února 2013 v 18:49 | Reagovat

*velice se těší* ^_^

2 Syrinx | 9. února 2013 v 11:51 | Reagovat

jééé tak to sem velice-převelice ráda :)) fakt, ste mi teď udělaly radooost! :D

3 Bianca | 9. února 2013 v 18:13 | Reagovat

Já to věděla! :)))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

War Angelorum