... ... ... ...

Setkání Astrálních cestovatelů

9. února 2013 v 13:06 |  Výpravy

Toto je úryvek z novinového//webového článku, který se vám dostal do rukou nebo na oči. Určitě jste chvíli váhali, zda se jenom tak sbalit a prostě odjet do neznáma za téměř neznámými lidmi, se kterými jste toho už ale dost prožili. Nicméně po zvážení pro a proti jste se rozhodli to aspoň zkusit. Vždyť, vždycky se můžete vrátit, ne?
(NON-RPG: Země, do které jedete, je Rumunsko, a i když je opravdu nepravděpodobné, že by se tam vyskytovala stavba tak luxusně zařízená, jako v našem questu, pojďme si to aspoň představit. Je to jenom hra. :P A pokud je ještě někdo na pochybách, zda se jedná o klasickou výpravu, na které jsme si tu zvyzkli, pak ne. Jedná se o quest z rádoby reálného světa vašich postav.)


Jestliže se chcete dostat do hry, napište do komentářů pod Quest:
Jméno a příjmení vaší postavy a váš E-mail, přes který jste se k nám registrovali.
Obratem vám pošleme heslo.

Pár bodů pro (případné) upřesnění:
  • QUEST je hra, ze které vaše postavy neodchází pokud tak nenařídí vypraveč.
  • Když do hry přijdete, navažte na s tím, že si přečtete pár posledních postů (nebo třeba i všechny)
  • Nevadí nám, když se ve výpravě objevíte třeba ob den nebo dva, ale vždy navažte na danou situaci - pokud se skupina někde nachází, zkrátka se při navázání na hru tvařte tak, jakoby jste na daném místě byli od začátku. Pak vznikají zbytečné zmatky, někteří z vás se i bojí navázat a nehrají vůbec. Nebojte se toho. NON-RPG upozornění by vás případně opravilo, kdyby bylo cokoliv špatně. Jelikož udělat něco špatně není tak hrozné jako nehrát vůbec!
  • Nevyžívejte se v přílišném dramatickém hraní. Někteří z vašich postav děláte Marry Sue!!!
Posloupnost:
  • Jestliže vás bude hrát málo, dodržujte určitou časovou posloupnost. Zkrátka si určete, kdo píše první, druhý, třetí..…. A takhle hru dodržujte. Máte na to čas.
  • Samozřejmě, že se může stát, že během hry někdo odpadne. Z knih se neodchází (jelikož se jedná o dlouhodobé výpravy), takže pokud víte, že třeba třetí už není na počítači, vynechejte ho. On se pak zase začlení a utvoří se nová posloupnost.
  • Pokud vás bude hrát více, posloupnost vynechejte, avšak pokud se vytvoří během hry, kde hraje více hráčů nějaké skupiny, je dobré si opět posloupnost určit.
Konec hry oznamuje Vypravěč nebo #NON-RPG upozornění
V případě dotazů nám piště na mail: pekelny-tym@email.cz

 

46 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

War Angelorum